Surf-Star.com Kitewing Wing Nova Wing, Sea Green

Nova Wing, Sea Green


Nova Wing, Sea Green

Doprava zadarmo


Wing


  Značka: North
  Dodanie: Skladom
  Záruka: 2 roky
  Modelový rok: 2021
  Kategória: Kitewing
  Pod-kategória: Wing
  Typ: Wing
  Cena:

884 €

  Varianty produktu:
m2
ksZáruka najnižšej ceny


Zľava 5% pri prvom nákupe, s kódom SurfStar


Funkčný darček, nakúp nad 499 Eur


Bezpečná online objednávka


Rýchle doručenie

 

Popis: Nova Wing, Sea Green


North Nova je nafukovacie krídlo podobné kitu, ktoré sa ovláda ako windsurfing. Spája to najlepšie z oboch svetov. Môžete ho využiť na vode, snehu aj zemi.
 
KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI
  - Nafukovacie krídlo podobné kitu.
  - Jednoduché a bezpečné ovládanie.
  - Dostatočný výkon aj v malom vetre.
  - Na zem, sneh aj vodu.
 
North Nova je nafukovacie krídlo podobné kitu, ktoré sa ovláda ako windsurfing. Spája to najlepšie z oboch svetov. Môžete ho využiť na vode, snehu aj zemi.
 

 TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY
 
Ponúka pohon pre čokoľvek, čo má kolesá, kĺže alebo pláva. Môžete si užívať jazdu na paddleboarde, foile, lyžiach, snowboarde, mountainboarde, longboarde, skateboarde, ale napríklad aj kolieskových korčuliach. Ľahko, rýchlo as množstvom zaručenej zábavy!
 
Použitie krídla North Nova je veľmi jednoduché. Vďaka širokému banu je krídlo stabilné, nedeformuje sa. Veľký priemer banu generuje silu v nižších rýchlostiach pre ľahší rozjazd. Široká stredová špiera zaisťuje vysokú pevnosť a dobrú ovládateľnosť krídla.
 
Na ploche krídla sú dva veľké priehľadné priezory. Vďaka priezorom pri jazde vidíte, čo sa deje za krídlom pod vami.
 
Krídlo Nova je navrhnuté tak, aby sa minimalizoval kontakt spodného konca so zemou alebo s hladinou. Špičky krídel majú ochrannú vrstvu proti oderu od snehu alebo zeme, aj keď je najlepšie udržať krídlo mimo kontaktu so zemou.
 
Na báne a centrálnej špiera je kvôli maximálnemu pohodliu umiestnených niekoľko úchytov, ktoré pokrývajú mnoho možností držania. Rukoväť na prednej strane nábežnej hrany úplne vypustí výkon pri jazde po vetre alebo pri prenášaní krídla.
 
Medzi hlavným bánom a spírou sú dve prepúšťacie hadičky vzduchu . Jednak sa vzduch dvakrát ľahšie vyfukuje z veľkej spíry a jednak hadičky zvyšujú tuhosť spoja spírmi a hlavného bánu a tým zlepšujú letové vlastnosti.
 
Na zemi alebo na snehu stačí minimálny vietor, aby ste mohli jazdiť s prostriedkami, ktoré majú pri jazde malý odpor: kolieskové korčule, skateboard, korčule na ľade, lyže na pevnom povrchu. POZOR v silnejšom vetre. Krídlo je výkonné a vaša jazda môže dosahovať vysoké rýchlosti. Ak sa rozbehnete príliš rýchlo, stačí pustiť zadnú ruku a držať krídlo iba prednou rukou vyvlátou vo vetre. Tým stratí ťah a rýchlosť sa spomalí.
 
Na vode je možné wing Nova jazdiť na doskách SUP, Windsurf a Foil. Vďaka jednoduchej povahe krídla je vhodný na jazdu na akejkoľvek doske, ktorá má dostatočný objem, aby uniesla vašu váhu na vode. Pokiaľ foil ovládate výborne, môžete v silnejšom vetre jazdiť aj na foil doske s menším objemom.
 
Kontaktujte nás, pokiaľ si chcete draka vyskúšať!
 
Podobné produkty v tejto sekcii:


RRD Evowing  

739 €Doprava zadarmo
Wing, model 2022
2022 Mantis Window Nové

2022 Mantis Window  

799 €Doprava zadarmo
Wing, model 2022
2022 Mantis Windowless Nové

2022 Mantis Windowless  

759 €Doprava zadarmo
Wing, model 2022

Crosswing X3 only  

799 €Doprava zadarmo
Wing, model 2022

Airush Freewing Air V2 2.0 4.0  

699 €Doprava zadarmo
Wing foil, model 2021

Gaastra - Wing Krídlo Cross 5.2 C3 Grey - 2021  

677 €Doprava zadarmo
Wing, model 2021